> Registered: 549
     > Online: Brak użytkowników
     > Login / Password
     > Zarejestruj się teraz !
     > Zapomniałeś swojego hasła ?
   Awaria serwera teamspe..
   Najwyzsze miejsce na p..
   1 miejsce w EA & Battl..
   Battlefield BC2:Vietna..
   Trzecia wygrana w Clan..
   Kolejne zwyciestwo w l..
   Pierwsze zwyciestwo w ..
   Cybersportowy wtorek i..
   Dwa mecze i dwa zwycie..
   Falstart w ESL Conques..
   Xfire (1570)
   ISO BF 1942 (1520)
   Westerplatte (1483)
   Loga Exavs (1409)
   BF Remonte Manger All Version (1245)
  Exavs vs. BenQ.Delta 1:0
  Exavs vs. StarS 238:60
  Exavs vs. G4G 389:0
  Exavs vs. SP 1:0
  Exavs vs. PTT 243:90
  Exavs vs. VIP 0:330

Historia

  • History
Na początku był pomysł. Pomysł urodził się w głowie Alanoo, który jako zagorzały gracz powiedział "niech powstanie drużyna" i tak się stało.

Team EXAVS datuje swoje początki na luty 2006 roku, kiedy to wspomniany wcześniej Alanoo wpadł na myśl stworzenia profesjonalnej drużyny esportowej. Prace nad Exavs ruszyły niemalże w błyskawicznym tempie. Bardzo szybko powstała pierwsza wersja strony internetowej, która zyskała miano wizytówki w poszukiwaniu partnerów i osób, które chętnie pomogą w rozwoju całej organizacji.

Pierwszą dywizją, występującą w naszych barwach była ekipa Counter Strike 1.6 pod wodzą "ojca założyciela". Po jakimś czacie na naszych salonach gościć zaczął skład Battlefield 1942, który odnosił ogromne sukcesy na rodzimej scenie. Rok 2006 był zdecydowanie rokiem drugiej odsłony gry Call of Duty. Ta popularna strzelanka pojawiała się niemalże wszędzie. Oczywiście nie mogło jej zabraknąć także u nas. Skompletowany skład, prowadzony przez Hammera szybko pokazał się z dobrej strony, będąc okrzykiwany fenomenem ówczesnej sceny.

Gdy wszystko wydawało się jasne i piękne, w naszej drużynie nagle powstała żałoba. Niestety musieliśmy się pogodzić z odejściem Alanoo. Postanowił on zakończyć swoją przygodę zarówno z esportem, jak i z Team EXAVS. Gwiazdka szeryfa powędrowała wtedy do Hammera, lidera dywizji CoD2.

Niestety, nie na jednym odejściu się zakończyła. Dywizja Battlefield 1942 po zdobyciu najwyższego trofeum, czyli po wygranej z najlepszą drużyną w ówczesnej drabince trybu infantry, zaczęła zanikać w aktywność. Zaczęło brakować motywacji, chęci do gry. Tak samo stało się z ekipą Call of Duty 2. Gdy na drodze gracza staje brak motywacji, to ciężko go obejść, bądź przeskoczyć. Trzeba z nim walczyć. Jednakże najczęściej przegranym zostaje gracz.
Gdy wszystko już zostało przekreślone i koniec Exavs zbliżał się niesamowicie szybko, sprawy w swe ręce postanowił wziąć Hammer, który w ekspresowym tempie przywrócił do życia drużynę. Udało się odnaleźć godnego następcę dla obu tych drużyn. Wskrzesił w odmienionych składach dywizje CoD2 i BF1942.

Wszystko pracowało pełną parą. Na dodatek z propozycją współpracy wyszła drużyna Battlefield 2, która pod naszymi barwami zdobyła bardzo wysokie jak na tamte czasy czwarte miejsce w europejskiej drabince trybu infantry, po czym niestety zawiesiła swoją działalność. Warto wspomnieć, że po tym przejściu w stan hibernacji dywizja BF2 reprezentuje barwy naszej organizacji po dziś dzień, w niemalże niezmienionym od tego wydarzenia składzie uczestnicząc w różnych turniejach.

Przez bardzo długi czas w drużynie nie miało miejsce żadne przełomowe wydarzenie. Próbowaliśmy inwestować w Call of Duty 4, jednakże każde nasze wejście na tą scenę okazywał się błędem. Traciliśmy ekipy szybciej niż je pozyskiwaliśmy.
W drugim kwartale 2009 roku, zmuszeni byliśmy do pożegnania się z drużyną CoD2. W ekipie pod wodzą Orzeszka, zaczęły gromadzić się coraz głębszy kłęby "niechcenia" i w końcu musiały wybuchnąć. Drużyna istniała jednak dalej. Zawdzięczała ona swoje istnienie Hammerowi, któremu również udało się skompletować drużynę Call of Duty World at War.

Po różnych upadkach i powstaniach prawdopodobnie ostatnia dywizja Battlefield 1942 pod koniec 2010r. przestała istnieć i krótkim czasie po tym swoją działalność również zakończyły dywizje Call of Duty World at War oraz Call of Duty 2.

Zimowy sen multigamingu przebudziła dywizja Forgotten Hope 2 która po równym roku zrezygnowała z aktywnego grania i do dziś pozostaje już tylko jako drużyna sympatyków.

Od marca 2010 roku była z nami drużyna Battlefield: Bad Compnay 2, aż do czasu zdobycia dwóch pierwszych miejsc w EA & Battlefield.pl Bad Company 2: Vietnam Cup oraz Cybersport Vietnam Cup po których i tak już słaba scena tej gry zaczęła drastycznie słabnąć.

Aktualnie Team Exavs jest w stanie hibernacji przed kolejna odsłoną Battlefield 3 która ma nastąpić w trzecim kwartale 2011r.